۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1395/10/22 پیام تسلیت معاون رئیس جمهور به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
پیام تسلیت معاون رئیس جمهور به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

امروز زنان آگاه، خودباور و توانمند ایران در عزای یکی از حامیان همیشگی و اصلی استیفای حقوق شرعی و قانونی خود به سوگ نشسته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده متن پیام معاون رئیس جمهور به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله  هاشمی رفسنجانی بدین شرح می باشد::

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه

در ایام رحلت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه«س»، عروج ملکوتی و ناگهانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که به گواه تاریخ از دلسوزان برجسته نظام، مجاهدی نستوه در حفظ عزت و استقلال ایران اسلامی و سردار شایسته عمران و آبادانی کشور بود، موجب تأثر و تألم شدید گردید.

این سیاستمدار مدبر و امیرکبیر زمان در دوران استبداد، دلاورانه جهت تحقق آرمانهای معمار انقلاب، خمینی کبیر همت گمارد و در ادامه زندگی پرفراز و نشیب خود در دوران دفاع مقدس و عرصه های سازندگی کشور آثاری جاودانه به یادگار نهاد.

بی شک خدمات شایسته و ماندگار ایشان در یاد و خاطره ملت بزرگوار این سرزمین کهن همواره ثبت و ضبط خواهد شد و پژواک صدای قلب این شخصیت بی بدیل که همواره جهت آسایش و امنیت ایران می¬تپید، همیشه تاریخ در گوش مردم قدردان و فهیم ایران طنین انداز خواهد ماند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه زنان کشور وکلیه همکارانم در حوزه زنان و خانواده  ضمن ابراز مراتب تسلیت خود به مناسبت این ضایعه بزرگ و جبران ناپذیر، ‌غفران و رحمت الهی و علو درجات برای آن فقید از دست رفته و صبر و اجر برای بازماندگان، بویژه همسر و دختران صبور و فاضله ایشان سرکارخانمها عفت مرعشی و فاطمه و فائزه هاشمی را از درگاه ایزد منان خواهانم.

شهیندخت مولاوردی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده

تعداد بازدید: 30
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal