۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1396/01/19 نشست صمیمانه نمایندگان بانوان دستگاههای ستادی و اجرایی استان با استاندار محترم
نشست صمیمانه نمایندگان بانوان دستگاههای ستادی و اجرایی استان با استاندار محترم

نشست صمیمانه نمایندگان بانوان دستگاههای ستادی و اجرایی استان با استاندار محترم

دفتر امور بانوان و خانواده استانداری به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر اقدام به برگزاری نشست صمیمانه ای ویژه مشاورین امور بانوان دستگاههای ستادی و اجرایی استان   با استاندار محترم  نمود.

دکتر زرگر پور استانداراصفهان  از تلاش ها و فعالیت های دفتر در سال 95 تشکر و قدردانی نمودند . ایشان اظهار داشتند در  سال گذشته با مشکلات و محدودیت ها و معضلاتی از جمله :حوادث طبیعی ، انسانی ،تحریم و... روبرو شدیم و امیدواریم در سال 96 که سال بسیار مهم ،حیاتی و سرنوشت ساز است سربلند باشیم. استاندار اصفهان از عضویت مدیر کل امور بانوان و خانواده استان در برخی از کمیسیون ها و کارگروه ها خبر داد و بیان داشت : افزایش ظرفیت مثبت بانوان در کارگروه ها نتیجه مثبت به همراه داشته و با توجه به دلایل ذکر شده تصویر روشن تری از حوزه بانوان را شاهد خواهیم بود. ایشان شناسایی بانوان فعال در رشته های پژوهشی و بررسی آسیب های اجتماعی با همکاری آنان در حل مشکلات اجتماعی در جامعه را مفید برشمرد و هم سو و هماهنگ نمودن فعالیت های ادارات مختلف را از راهکارهای اساسی برای رسیدن به موفقیت دانست . دکتر زرگر پور هموار نمودن راه برای بانوان کارآفرین در ایجاد اشتغال و کارآفرینی و در نهایت رسیدن به اقتصاد مقاومتی را خواستار شد. در پایان استاندار اصفهان به دستاوردهای استان در سال 95 اشاره نمودند. 

خانم دکتر اثنی عشران مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با تبریک هفته زن و مقام و منزلت مادر اظهار کرد ما زنان جامعه باید در هر شرایط مکانی و زمانی با تأسی از سیره و سلوک حضرت فاطمه زهرا (س) از این بانوی بزرگ اسلام الگو بگیریم . وی تصریح کرد : در نظام جمهوری اسلامی ایران جایگاه زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور تبیین شده و زمینه های مساعد برای فعالیت های بانوان در همه عرصه ها به شرط رعایت جایگاه و شأن والای آنها فراهم شده است. ایشان  بانوان را به تقویت خود باوری و مشارکت در عرصه های مختلف اجتماعی توصیه کرد و گفت : توجه به سلامت زنان و فعالیت های حوزه اشتغال ،ورزش ،کاهش آسیب های اجتماعی زنان ،ایجاد بانک اطلاعاتی زنان و حمایت از انتصاب زنان توانمند در حوزه مدیریتی از اولویت های دفتر امور بانوان و خانواده می باشد . در ادامه جلسه  جناب آقای سیستانی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی تقارن سال جدید با ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) را به فال نیک گرفتند در رابطه با مسائل مربوط به حوزه زنان توضیحات مبسوطی را ایراد نمودند.       

در ادامه  مراسم تعدای از بانوان به بیان مطالبات و درخواست های  خود  پرداختندو از استاندار اصفهان خواستند که در زمینه حل مسائل و مشکلات  آنها را حمایت کنند.  
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 37
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal