۱۳۹۷ چهارشنبه ۴ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1396/07/12 بازدید
بازدید

به منظور نظارت بر عملکرد و فعالیتهای کانونهای فرهنگی واجتماعی از سه  کانون فرهنگی اجتماعی بانوان بخش کوهپایه اصفهان  توسط این دفتربازدید به عمل آمد.

در بازدید از کانون فرهنگی واجتماعی بانوان کوهپایه سرکارخانم خراطی مدیر عامل این کانون اظهارداشت :کانون از زمان تأسیس  تاکنون توانسته برنامه های چشمگیری در این شهرستان با هماهنگی مسئولین به اجرا در آورد. وی خواستار حمایت بیشتر ازکانونها در جهت خدمت رسانی بهتر به بانوان شهر گردید .

در بازدید از کانون سجزی مدیر عامل کانون اظهار داشت :کانون از سال 80 شروع به فعالیت نموده ودرطول این مدت فعالیتهای ارزنده ای در راستای خدمت رسانی به اموربانوان شهر نموده است..وی از جمله برنامه های کانون را برگزاری دوره های اموزش فنی وحرفه ای برگزاری کارگاههای آموزشی با همکاری رابطین بهداشت وبهزیستی و... عنوان کرد.

درادامه  ازکانون فرهنگی واجتماعی بانوان شهر تودشک بازدید به عمل آمد. در این بازدید سرکارخانم محسنی مدیرعامل محترم کانون بیان داشت :کانون از سال 80 شروع به فعالیت نموده است . وی برگزاری دوره های آموزشی اخلاق رضوی درخانواده و برگزاری نمایشگاه اجرای برنامه ها در اوقات فراغت را از جمله برنامه های کانون مطرح کرد . 

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 9
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal