۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1397/11/14 فریبا نظری در همایش "زنان محور مقاومت و توسعه" عنوان کرد: یکی از دلایلی که باعث شده است در تحقق  کامل حقوق زنان و عدالت جنسیتی موفق نباشیم، ناآگاهی مردان از حقوق زنان است
فریبا نظری در همایش "زنان محور مقاومت و توسعه" عنوان کرد: یکی از دلایلی که باعث شده است در تحقق کامل حقوق زنان و عدالت جنسیتی موفق نباشیم، ناآگاهی مردان از حقوق زنان است فریبا نظری در همایش "زنان محور مقاومت و توسعه" ضمن اشاره به گام‌های مؤثر در احقاق حقوق زنان، یکی از دلایل تحقق ناکامل موقیعت مطلوب را ناآگاهی جامعه مردان از حقوق و مطالبات زنان دانست.
طبق برنامه‌های اعلام شده به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، اولین برنامه کارگروه بانوان استان اصفهان با عنوان  "زنان محور مقاومت و توسعه" با حضور فریبا نظری، مشاور وزیر در امور زنان و خانواده، عباس رضایی، استاندار؛ جناب آقای کامران و خانم تاج الدین، نمایندگان اصفهان درمجلس شورای اسلامی تشکیل شد.
در این همایش فریبا نظری اظهار داشت: در چهار دهه گذشته با بیان مطالبات و حقوق شهروندی زنان گام بزرگی در راستای آگاه‌سازی زنان درباره حق و حقوق خود برداشته‌ایم؛ اما یکی از دلایلی که باعث شده است در تحقق کامل حقوق زنان و عدالت جنسیتی موفق نباشیم، ناآگاهی مردان از حقوق زنان است. مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده هم نظر با فریده روشن،  رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان از شرکت نکردن آقایان در برنامه‌هایی با محوریت زنان انتقاد کرد و ابراز امیدواری کرد در برنامه‌های آتی مردان نیز در برنامه‌های مربوط به زنان و خانواده مشارکت داشته باشند. وی از استاندار اصفهان انتصاب مدیران خانم را درخواست کرد و گفت: امیدواریم شاهد عملی شدن موضوع انتصاب 30 درصدی مدیران زن در استان اصفهان باشیم.
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده به دو درخواست دیگر از استاندار اصفهان اشاره کرده و ادامه داد: در خواست دیگر ما برگزاری جلسات بیشتر با فعالان زن در حوزه‌های اقتصادی و کارآفرینی است چرا که ظرفیت خوبی در بین زنان اصفهان برای فعالیت‌های اقتصادی دیده می‌شود و سومین موضوع برگزاری نشست‌های مستمر با تشکل‌های حوزه زنان است.
وی با بیان اینکه اصفهان دو ویژگی چشمگیر در حوزه زنان دارد، اظهار داشت: اصفهان تشکل‌های مردمی پرکاری درحوزه زنان دارد، همچنین فعالان اقتصادی و کارآفرینان بانوی بسیار دارد و امیدواریم استاندار جلسات بیشتری با این دو گروه داشته باشد.
 برای مشاهده عکس های بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal