۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1397/12/23 یازدهمین نشست تخصصی بانوان عضو شوراهای شهر استان اصفهان برگزار شد
یازدهمین نشست تخصصی بانوان عضو شوراهای شهر استان اصفهان برگزار شد یازدهمین نشست تخصصی بانوان عضو شوراهای شهر استان اصفهان به میزبانی شورای شهر حبیب آباد برگزار شد.
به مناسبت روز زن و به منظور تقدیر از فعالیت‌های زنان عضو شوراهای اسلامی شهرهای استان اصفهان نشست تخصصی با موضوع
" توسعه انرژی های تجدید پذیر با رویکرد توسعه پایدار و حفظ محیط زیست" به میزبانی شورای شهر و شهرداری حبیب آباد برگزار شد.
در این نشست سهیلا اثنی عشران، مدیر کل امور بانوان و خانواده ضمن تبریک روز زن افزایش حضور زنان در عرصه اجتماعی به ویژه در شوراهای شهر را امیدوار کننده و مسرت بخش خواند. اثنی عشران اظها کرد: زنان عضو شورای شهر نقش بسیار ویژه‌ای در آگاه سازی و فرهنگ سازی دارند و باید با ایجاد شبکه‌های ارتباطی جامعه را برای مواردی مانند مدیریت اقتصادی، مدیریت مصرف و سایر موارد توانمند سازند.
مدیر کل امور بانوان و خانواده با اشاره به تدوین سند ارتقای وضعیت زنان استان اصفهان گفت: سند ارتقای وضعیت زنان براساس ویژگی‌های منطقه‌ای تدوین شده است. در این سند آسیب‌های هر شهرستان مشخص شده و راهبردهایی بومی ارائه شده؛ لذا لازم است اعضای محترم شورای  شهر با بررسی سند و با همکاری فرمانداری و دستگاه‌های اجرایی در جهت اجرای سند و تحقق توسعه پایدار تلاش کنند.
 
در این نشست اداره کل برق به ارائه راهکارهای مدیریت مصرف و انرژی‌های تجدیدپذیر از جمله انرژی خورشیدی پرداخت.
در حاشیه این گردهمایی اعضای شورای شهر به همراه مدیرکل امور بانوان و خانواده از پروژه‌های جدید شهر حبیب آباد از جمله: باغ بانوان، پروژه تولید برق از انرژی خورشیدی و تولید کمپوست بازدید به عمل آوردند.
 
برای مشاهده عکس‌های بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:
 
 
 
 
تعداد بازدید: 16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal