۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1398/02/16 تأکید وزیر کشور بر استفاده حداکثری استان‌ها از ظرفیت دفاتر بانوان و خانواده استانداری‌ها
تأکید وزیر کشور بر استفاده حداکثری استان‌ها از ظرفیت دفاتر بانوان و خانواده استانداری‌ها وزیر کشور از استانداران درخواست کرد تا دفاتر بانوان را جدی بگیرند و در جلسات مختلفی که لازم است مدیران کل دفاتر بانوان را مشارکت دهند.

دکتر رحمانی فضلی در همایش استانداران سراسر کشور بر اهمیت و ظرفیت بالای دفاتر بانوان استانداری‌ها تأکید کرد و گفت: توجه به موضوع بانوان باید از چارچوب وظایف رسمی اداری خارج شود؛ چراکه زنان کشور ظرفیت بسیار بزرگی در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و تربیتی هستند.

وی از استانداران خواست تا در جلسات استانداری مانند شورای اداری، شورای توسعه و برنامه‌ریزی ستاد بحران، از این ظرفیت دفاتر بانوان استفاده کنند و اشاره کرد گرچه در مقررات و قوانین برگزاری این چنین جلسات حضور مدیران کل دفارت بانوان ذکر نشده است اما می‌توان از حضور و نظرات آن‌ها استفاده کرد.

وزیر کشور در این همایش همچنین به نقش دفاتر بانوان در شرایط بحرانی چون سیل اخیر اشاره کرد و ضمن اشاره به شرایط سخت‌تر بانوان در زمان پس از بحران، گفت زنان شرایط خاصی از نظر روحی و جسمی دارند و بهتر است دفاتر بانوان فعال‌تر شوند.

وزیر کشور از استانداران درخواست کرد تا دفاتر بانوان را جدی بگیرند و در جلسات مختلفی که لازم است مدیران کل دفاتر بانوان را مشارکت دهند.

تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal