۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1398/03/09 دعوت دفتر امور بانوان و خانواده اصفهان از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
دعوت دفتر امور بانوان و خانواده اصفهان از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دفتر امور بانوان و خانواده طی پیامی از عموم مردم به ویژه زنان برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

پیام روشن روز جهانی قدس، به‌عنوان یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی این است که جمهوری اسلامی ایران هرگز دفاع از حق وعدالت را به خاطر میل قدرت‌های استکباری کنار نمی‌گذارد و همچنان پیشتاز این حرکت مبارک باقی خواهد ماند. روز جهانی قدس از سویی کانون دلبستگی و امید توده‌های مردم مسلمان و آزاده تحت ستم دولت‌های استبدادی و استعماری به عنوان دامنه خروش و صحنه غریو آزادی‌خواهی و برائت از غاصبان است و از سوی دیگر به عنوان کابوسی ویرانگر و بحران لاینحل امنیتی پایه های نظام سلطه و صهیونیست متجاوز را به لرزه افکنده است.

آنچه که امسال به راهپیمایی روز جهانی قدس ابعاد دیگری داده است، تلاش آشکارا و وقیحانه آمریکا و یارانش برای مبارزه با نظام جمهوری اسلامی و تلاش برای به تنگنا درآوردن آن است. حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس تجدید پیمانی دیگر است با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران و مشتی محکم بر دهان مستکبران جهان.

دفتر امور بانوان و خانواده اصفهان از تمام بانوان دعوت می‌کند تا با حضور پررنگ خود در این راهپیمایی با پشتیبانی از زنان و مادران مظلوم فلسطینی با ارائه تصویر زنان آگاه، متعهد و مؤمن ایرانی به جهانیان، خیالات باطل آن‌ها برای زنان این سرزمین را مخدوش کنند.

تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal