۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1398/03/19 اولین نشست تخصصی بررسی مسائل و مشکلات زنان در حوزه اشتغال به ریاست دفتر امور بانوان و خانواده برگزار شد
اولین نشست تخصصی بررسی مسائل و مشکلات زنان در حوزه اشتغال به ریاست دفتر امور بانوان و خانواده برگزار شد اولین نشست تخصصی بررسی مسائل و مشکلات زنان در حوزه اشتغال با هدف شناسایی مشاغل دارای سختی و واکاوی مهم‌ترین مسائل موجود برگزار شد.

اولین نشست تخصصی بررسی مسائل و مشکلات زنان در حوزه اشتغال به ریاست دفتر امور بانوان و خانواده به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات زنان در حوزه اشتغال به ریاست سرکارخانم فضلی، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده در روز یکشنبه مورخ 98/3/19 در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد. سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده ضمن عرض خیر مقدم ضرورت تشکیل این جلسه را ضرورت بررسی مسائل حوزة اشتغال زنان از جمله نوع پوشش و ساعت کاری آن‌ها عنوان کرد و افزود: هدف از رفع مسائل موجود در این زمینه حفظ جایگاه و شأن زنان شاغل و تأمین امنیت آنان است.

در این جلسه، مدیر اصناف و اماکن عمومی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و سرپرست نظارت بر اماکن عمومی استان نیز گزارشی در رابطه با اقدامات انجام شده در زمینه پوشش بانوان در واحدهای صنفی و دستگاه‌های برون سازمانی و ایجاد امنیت واحدها ارائه نمودند
تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal