۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1398/03/20  اولین جلسه کمیته حقوق کودک استان اصفهان سال 1398 به ریاست شادی فضلی، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده برگزار شد
اولین جلسه کمیته حقوق کودک استان اصفهان سال 1398 به ریاست شادی فضلی، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده برگزار شد اولین جلسه کمیته حقوق کودک استان اصفهان سال 1398 با هدف بررسی چالش‌های موجود در تحقق حقوق کودک استان اصفهان برگزار شد.

اولین جلسه کمیته حقوق کودک در 20 خرداد 1398 با هدف بررسی چالش‌های موجود در حقوق کودک استان اصفهان به ریاست دفتر امور بانوان و خانواده برگزار شد. شادی فضلی، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استان با اشاره به آیین‌نامه کنوانسیون حقوق کودک در جمهوری اسلامی تحقق و اجرای آن را در گرو هماهنگی بین دستگاهی دانست و از تمام اعضاء حاضر در جلسه خواست با آگاهی دربارة وظایفشان در این حوزه همکاری و جدیت لازم را در تحقق حقوق کودک داشته باشند.

در این جلسه، آقای اردشیرزاده نیز اظهار داشت: فرهنگ سازی و آموزش حقوق شهروندی و حقوق کودک در مدارس، نهادها و سازمان ها و خانواده ها از جمله موارد مهم در راستای مدیریت حوزه کودک است و گزارشی دربارة فعالیت‌های دادگستری از جمله همکاری با سمن‌ها و ایجاد کانون اصلاح وتربیت ارائه کرد.

در ادامه، آقای نوروزی، رئیس اداره شهر دوستدار کودک شهرداری اصفهان در خصوص دستور کار جلسه و احداث اتاق های مادر و کودک در استان توضیحاتی را ارائه نمود و خبر از افزایش تعداد اتاق‌های مادر و کودک در شهر اصفهان خبر داد.

تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal