۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1398/03/26  آغاز طرح فرایند توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در اصفهان
آغاز طرح فرایند توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در اصفهان پیرو عقد تفاهم‌نامه سه جانبة معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی اولین جلسه هماهنگی اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار برگزار شد.

اولین جلسه هماهنگی اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار با حضور دفتر امور بانوان و خانواده، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی اصفهان برگزار شد. در این جلسه ابعاد طرح از جمله جامعة هدف، رشته‌های شغلی، نحوة اتصال به بازار و سایر جوانب بررسی شده و بر لزوم اتصال به بازار و تمرکز بر رشته‌های شغلی جدید و پر بازده تأکید شد.

این طرح از سوی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با هدف حمایت و توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با عقد تفاهم‌نامه سه جانبه با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی درحال اجراست. هدف از این طرح شناسایی استفاده از ظرفیت بنگاه‌ها و شرکت‌های اقتصادی به‌منظور بهره‌مندی از توانمندی‌های زنان سرپرست خانوار و ایجاد خودکفایی اقتصادی برای آن‌هاست. در این تفاهم‌نامه دفتر امور بانوان و خانواده به عنوان کارفرما، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به‌عنوان ناظر و جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه اصفهان به‌عنوان مجری تعیین شده‌اند.

طرح مذکور طی چهار مرحله اجرا خواهد شد: 1. شناسایی و ارزیابی اولیه متقاضیان؛ 2. شناسایی پشتیبان طرح؛ 3. استعدادسنجی و توانمندسازی متقاضیان؛ 4.اتصال به بازار.

سهم استان اصفهان از این طرح 460 نفر تعیین شده است.

تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal