۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1398/04/16 شادی فضلی در کمیته زنان وخانواده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از اجرای طرح  پیشگیری از اعتیاد توسط کانون‌های فرهنگی و اجتماعی بانوان خبر داد.
شادی فضلی در کمیته زنان وخانواده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از اجرای طرح پیشگیری از اعتیاد توسط کانون‌های فرهنگی و اجتماعی بانوان خبر داد. کمیته زنان و خانواده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با موضوع اجرای طرح پیشگیری از اعتیاد به ریاست سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده برگزار شد.

کمیته زنان و خانواده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با موضوع اجرای «طرح درمان و پیشگیری از اعتیاد» به ریاست شادی فضلی، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده برگزار شد. سرپرست امور بانوان و خانواده ضمن تبریک ایام مبارک دهه کرامت کانون‌های فرهنگی اجتماعی بانوان را یکی از ظرفیت‌های استان در زمینه پیشبرد فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی در حوزه زنان وخانواده عنوان کرد. وی افزود: به‌منظور استفاده از توانایی‌های کانون‌های فرهنگی و اجتماعی، دفتر امور بانوان و خانواده با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی  پیشگیری از مصرف مواد مخدر کرده است.

در این جلسه پس از بررسی ظرفیت‌های کانون‌ها و اعلام همکاری دستگاه‌های حاضر در جلسه مقرر شد کانون‌های شهرستان‌ها با هماهنگی فرمانداری طرح‌های پیشنهادی خود را به دفتر امور بانوان و دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ارسال کرده و پس از بررسی طبق تقسیم وظایف و همکاری‌های بین دستگاهی طرح به مرحله اجرا برسد.

تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal