۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1398/04/19 جلسه « بررسی طرح فرایند توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی» با حضور دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان برگزار شد.
جلسه « بررسی طرح فرایند توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی» با حضور دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان برگزار شد. جلسه « بررسی طرح فرایند توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی» به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و حضور دستگاه‌های مربوطه برگزار شد.

جلسه « بررسی طرح فرایند توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی» به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و حضور دفتر امور بانوان و خانواده و دستگاه‌های مربوطه برگزار شد. این جلسه در ادامه سایر جلسه‌های برگزار شده برای بررسی ابعاد طرح و شناسایی جامعه هدف و پشتیبان‌ها و کارآفرینان توانمند برگزار شد. کمالی، نماینده دفتر امور بانوان و خانواده این طرح را اقدامی مثبت در راستای توان‌افزایی زنان عنوان کرد و افزود: سهمیه استان اصفهان 460 نفر است و تاکنون تعداد سه برابر از سهمیه شناسایی شده‌اند که این رقم درحال افزایش است و باتوجه به ضرورت نگرش عادلانه به سایر شهرستان‌ها این سهمیه در چندشهرستان دارای بیشترین فراوانی متقاضی تقسیم خواهد شد.

نماینده دفتر امور بانوان و خانواده عنوان کرد: تمام تلاش مجری طرح و سایر دستگاه‌های همکار باید این باشد تا برنامه‌های اجرایی این طرح متناسب با شأن و جایگاه و توانمندی‌های این بانوان و درنظر گرفتن تنوع توانمندی‌هایشان باشد. در ادامه جلسه؛ نماینده جهاد دانشگاهی که به عنوان مجری طرح تعیین شده است، ضمن شرح طرح، گزارشی نیز از اقدامات انجام شده ارائه کرد. وی بیان کرد: تاکنون جلسات مختلفی با دستگاه‌های اجرایی مرتبط و همچنین کارآفرینان برتر استانی و ملی و انجمن‌ها و سمن‌های فعال در حوزه اشتغال‌زایی برگزار شده که یکی از نتایج آن شناسایی پشتیبان‌های خوبی در زمینه‌های شغلی مختلف صنایع دستی، حوزه فناوری و کشاورزی بوده است.

نمایندگان سایر دستگاه‌های اجرایی نیز نظرات و تجربیات خود را درخصوص نحوه انتخاب منطقه جغرافیایی، نحوه تعیین و شناسایی جامعه هدف و انتخاب پشتیبان‌ها بیان کردند.

تعداد بازدید: 10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal