۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ آبان
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور بانوان و خانواده
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1398/07/15 حضور شادی فضلی، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده در افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای روستایی و مشاغل خانگی شهرستان خمینی شهر
حضور شادی فضلی، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده در افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای روستایی و مشاغل خانگی شهرستان خمینی شهر نمایشگاه دستاوردهای روستایی و مشاغل خانگی شهرستان خمینی‌شهر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده برگزار شد.

 نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و مشاغل خانگی شهرستان خمینی‌شهر در تاریخ 98/7/15 با حضور دکتر قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و خانم فضلی، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در این نمایشگاه که فعالیت‌های روستایی و مشاغل خانگی شهرستان خمینی‌شهر و همچنین سایر شهرستان‌ها  در آن به معرض نمایش گذاشته شده بود، بر لزوم تولید بر پایه فروش و نیاز بازار تأکید کرده و نوآروی و سنجش نیازهای جدید و متناسب با منطقه را عامل توسعه تولیدات دانست.

قاضی عسگر همچنین با تأکید بر نقش زنان در توسعه اقتصادی کشور ترویج تفکر کارآفرینی و اشتغال در بین بانوان و کودکان را راهکار اصلی و مقدماتی توسعه اشتغال عنوان کرد.

در حاشیه بازدید از این نمایشگاه از شهرک گلخانه‌ای خمینی شهر نیز بازدید به عمل آمد.

تعداد بازدید: 63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal