دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1397/04/11 بازدید سرکار خانم دکتر ابتکار از اورژانس اجتماعی استان
بازدید سرکار خانم دکتر ابتکار از اورژانس اجتماعی استان
معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور که برای یک روز کاری وارد اصفهان شده بود از نزدیک در جریان بازدید مراکز تحت نظارت بهزیستی استان اصفهان قرار گرفت.
ابتکاربا اشاره به رویکردی علمی و تخصصی سازمان بهزیستی به آسیب‌های اجتماعی گفت: مجموعه اقدامات، نشان دهنده روند مثبت و تخصصی در فعالیت‌های سازمان در کاهش آسیب‌های اجتماعی است.
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، آگاهسازی مردم از خدمت‌رسانی بهزیستی را اولویتی مهم در راستای کاهش آسیب‌ها عنوان کرد و ادامه داد: اورژانس اجتماعی میتواند در کنترل، برخورد و کاهش انواع آسیب‌ها تاثیرگذار باشد.
وی با ابراز امیدواری براستفاده صحیح از این ظرفیت تاکید کرد: تعداد تماس‌های صورت گرفته با خط 123 نشان از شناخت صحیح مردم از چگونگی فعالیت‌های بهزیستی و مداخلات بهنگام آن دارد.
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان نیز با اشاره به تماس‌های سه ماه نخست سال جاری با خط 123 گفت: در سه ماه نخست سال جاری در هر ماه نزدیک به 600 تماس با اورژانس اجتماعی داشتیم که از این تعداد، حدود 180 تماس نیاز به مداخله مستقیم و حضور همکاران در محل داشت.
دکتر مرضیه فرشاد در حاشیه بازدید معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور بانوان از مرکز اورژانس اجتماعی اظهار داشت: همکاران بهزیستی به صورت تمام وقت در شبانه‌روز پاسخگوی گزارش‌های ارائه شده درباره کودک آزاری، همسر آزاری، فرزند آزاری و سالمند آزاری هستند و بر اساس نوع آسیب گزارش شده، مداخله می‌کنند.
وی با اشاره به فعال بودن 16 دستگاه ماشین اورژانس اجتماعی در سطح استان، تصریح کرد: این ماشین ها با توجه به سطح یک یا دو بودن، با تمام ظرفیت آماده خدمات رسانی هستند
28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal