دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/13 مطالعات جامع حمل و نقل ترافیک کاشان تا پایان سال به وزارت کشور ارسال می شود
مطالعات جامع حمل و نقل ترافیک کاشان تا پایان سال به وزارت کشور ارسال می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان اظهار داشت: سال گذشته مطالعات ترافیکی شهر کاشان توسط مشاور آغاز شد و تاکنون سه مرحله از مطالعات ترافیکی آن انجام شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مهندس حجت الله غلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در جلسه شورای ترافیک استان اظهار داشت: امیدواریم با تصویب مطالعات آماری، مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک کاشان برای ارسال به وزارت کشور تا پایان سال‌جاری به تصویب شورای حمل و نقل و ترافیک استان اصفهان برسد.

وی ادامه داد: برای مطالعات طرح جامع حمل و نقل و ترافیک شهرهای بالای 330 هزار نفر جمعیت 6 مرحله پیش بینی شده است که سال گذشته مطالعات ترافیکی شهر کاشان توسط مشاور آغاز شد و تاکنون سه مرحله از مطالعات ترافیکی آن انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تصریح کرد: در بخش آماری  مصوب طرح یادشده مطالعات حجم سفرها، آمار ورود و خروج خودروها به مناطق شهری و میزان استفاده شهروندان از وسائط نقلیه عمومی مشخص شده است. 

شایان ذکر است بررسی طرح حلقه ( رینگ) چهارم حمل و نقل و ترافیک شهر اصفهان از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که طی آن اصلاحاتی بر روی طراحی‌های تقاطع غیر همسطح در جاده فرودگاه اصفهان و جاده اصفهان - نایین انجام شد.

 همچنین قسمتی از طرح حلقه چهارم حمل و نقل و ترافیک اصفهان واقع در مسیر کارخانه قند تا روستای خاتون آباد که به اتوبان فرودگاه ختم می شود مورد بررسی قرار گرفت و بر اساس آن عرض مسیر از 55 به 66 متر افزایش یافت. 

تعداد بازدید: 28
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal